SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vigjilja festive! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '14
Fillon :
24 Dhjetor në ora 21:00
Mbaron :
25 Dhjetor në ora 02:00
ID e produktit :
58112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

vigjilja festive! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 24 december 2014, starts at: 21:00
music: betimi, guri, dreni and the crème de la crème crew

Edhe ne festojme. E Merkurja simbolizon te verteten dhe fillimin e nje maratone festive. Sa ma shume kalori t’dashtun se poget prej tMerkures pi hijm procesit te gjate te te shkuarit posht’. Perndryshe, propozojme luftimin e zjarrit me zjarr diten e neserme, atehere kur hengoveri eshte vija vija, me i madh se Kosova dhe Shqipieria.

Bashkerendohemi ne forme te shthurrur per nje after te bukur dhe modest. T’Merkuren e nisim si gjith deri sa bitisja mbetet dhe servilohet si nje lavire servile… e dehur dhe fragjile. Neja fillon ne White Tree dhe vazhdon ne Crème de la Crème… Awww – plot supriza.

Pak para largimit nga vendi me i bukur i pozicionuar pas 7 lumenjeve, 7 liqeneve, 7 detrave, 7 maleve – Kosova, Betimi vendos te ne befasoje furrishem me muzike te perzgjedhur enkas.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

======================

Alloha,

festive vagila! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 24 december 2014, starts at: 21:00
music: betimi, guri, dreni and the crème de la crème crew

A wise man once said: “I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane”.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »