SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
erdhen vllaznia! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '14
Fillon :
19 Dhjetor në ora 21:00
Mbaron :
20 Dhjetor në ora 03:00
ID e produktit :
58113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

erdhen vllaznia! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 19 december 2014, starts at: 21:00
music: rron imami

Njerezit shkojne e vijne deri sa shtrengata pushton qytetin tone… Ne nuk frikesohemi dhe kerkojme edhe nga ju te mos frikesoheni… asesi mos qani kur e nesermja vjen dhe vdekja therret.

Te unifikuar ne qendrime dhe labil ne mendime… te gjithe analiste takohemi dhe analizojme remitencat me rastin e kthimit te vellezerve nga jasht dhe njekohesisht… e shpallim Crème de la Crème vendin qe mund te pranoje te gjitha remitencat. Sa ma shume pare o vllezen!

Nen tingujt e muzikes se lehte qytetare, jo po muzikes se perzgjedhur nga Rron Imami… ani de cka ka lidhje! Qytetar osht edhe ky.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

===============

Yellow,

erdhen vllaznia! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 19 december 2014, starts at: 21:00
music: rron imami

Tonight… Friday night if tonight is Friday if not it is tomorrow or yesterday… But Friday is Friday and this Friday we love Rron Imami with arms wide open.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »