SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
✦ FLORI & ANDY GRAMM - Threedots Productions ✦ COCO CLUB
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '13
Fillon :
11 Maj në ora 21:30
Mbaron :
12 Maj në ora 03:00
ID e produktit :
6059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
✦ FLORI & ANDY GRAMM - Threedots Productions ✦


✦ Biography (Flori Mumajesi)

● Pa treguar se eshte i famshem, di te deshmoje se eshte i gjithanshem.... Nuk eshte nga ata qe kenaqet me pak. I intereson vetem te mesoje dhe duket qe ka mesuar shume, por ka akoma rruge. Ka nuhatur eren e suksesit dhe ka zbuluar marifetin per te qene i pelqyer. Flori nuk jep receta suksesi!

● Ka provuar te prezantoje dhe ia ka dale me se miri, ka guxuar te beje humor dhe ia ka arritur, pa folur pastaj per muziken, aty po qe eshte ne toke te forte. Pertej te qenit kengetar, nen thonj ka dhuntine e te berit muzike.


➘ Intro by The Dinamic Duo:
✦ QAKI and LIBURN

➘ Outro by:
✦ DJ.MILOTT

➘ Special Visuals and Lighting effects by:
✦ VJ.BLITZ

➘ Photoshooting By:
➤ FLAMUR ILAZI
➤ ARDIT VRANOVCI


➤ RESERVATIONS : 045 619 619 / 049 380 300

➘ INFO:

www.cococlub-ks.com 
www.threedotsalbania.com 
www.youtube.com/threedotsproductions 
www.facebook.com/DjQakiDjLiburn 
www.facebook.com/DJ.MiLoTT 
www.facebook.com/itsvjblitz 
www.facebook.com/PhotographerFlamurIlazi 

✪ COCO CREW ✪
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »