SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
“STAR TREK INTO DARKNESS“ 3D Premiere Boterore 21 Maj 2013
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '13
ID e produktit :
6898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fantastiko-Shkencor / Aksion /Aventurë; 2 orë 12 min

TEMA: Nje force e paperballueshme terrori do t’i leshohet tokes, duke e lene keshtu boten ne gjendje krize. Flotat dhe ekuipazhi do te shkaterrohen. Kapiteni Kirk (Chris Pine) do te perpiqet te krijoje nje arme per ta luftuar gjithe kete. Nje lufte derrmuese mes jetes dhe vdekjes, dashuria, miqesia do te vihen ne pikepyetje. Kirk do te luftoje per te vetmen familje te mbetur : ekuipazhin.

Rolet: Chris Pine, Zachary Quinto, John Cho, Simon Peg, Zoe Saldana, Karl Urban.

Regjia: J. J. Abrams
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »