SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tinker Bell and the Legend of Neverbeast - 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
Fillon :
24 Shkurt në ora 15:00
ID e produktit :
70520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tinker Bell and the Legend of Neverbeast - 3D

I animuar/Aventure/Familjar; 1 ore 16 min

www.youtube.com/watch?v=ofvJ7KyulPA 

TEMA: Është ky edhe një film i Diznit që ju prek zemrat dhe ju lë në pritje të vazhdueshme. Një zanë nuk beson që nuk mund të paragjykosh një libër sipas kopertinave -apo një bishë nga madhësia e dhëmbëve- dhe miqësohet me një krijesë të madhe e misterioze. Tinka dhe miqtë e saj nuk janë të sigurt për këtë krijesë dhe mundohen ta kapin para se ta shkatërrojë shtëpinë e tyre. Duhet besim i madh për ta shpëtuar këtë krijesë.

Rolet: Ginnifer Goodwin, Mae Whitman, Megan Hilty, Lucy Liu, Rosario Dawson, Anjelica Houston, etj.

Regjia: Steve Loter
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »