SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHPIRTRAT QE BASHKOHEN / Birlesen Gönüller/ Two Hearts as One
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHPIRTRAT QE BASHKOHEN / Birlesen Gönüller/ Two Hearts as One

Dramë/Histori; 2 ore e 06 min

www.youtube.com/watch?v=LiQjYqoxfZg 

TEMA: Një tregim për Yunus dhe Dilek, të cilët e marrin rrugën nga Turqia për në Kazakhstan për të ndërtuar një shkollë atje. Gjatë këtij rrugëtimi ata e zbulojnë rrëfimin e dashurisë dhe besnikërisë. Filmi na sjell një rrëfim të ndarjes familjare gjatë luftës së dytë botërore të Niyazit dhe Cennetit. Në rolet kryesore: Serkan Senalp, Hande Soral, Fikret Hakan në regji të Hasan Kiraç.

Rolet: Serkan Senalp, Hande Soral, Fikret Hakan, Sema Ceyrekbasi, Yagmur Kasifoglu, Atilgan Gumus, etj.

Regjia: Hasan Kiraç
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »