SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Në ora 19:30 dhe 22:00 FIFTY SHADES OF GREY
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në ora 19:30 dhe 22:00 FIFTY SHADES OF GREY

Drame/Romanse; 2 ore 04 min

www.youtube.com/watch?v=SfZWFDs0LxA 

TEMA: Kur studentja e letërsisë, Anastasia Stil, shkon të marrë një intervistë nga Kristian Grej, ajo mahnitet me bukurinë dhe mençurinë e tij. Kështu, Ana e papjekur, bën të pamundurën ta bëjë këtë djalë për vete. Duke parë që Ana është shumë e bukur, edhe Kristiani ka dëshirë ta bëjë Anën për vete. Por, Kristiani me famën dhe pasurinë e tij është një person që ka dëshirë të këtë gjithçka nën kontroll.

Rolet: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Rita Ora, Luke Grimes, etj.

Regjia: Sam Taylor-Johnson
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »