SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANNIE
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
ID e produktit :
70804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ANNIE

Komedi/Drame/Familjar; 1 ore 58 min

www.youtube.com/watch?v=O-lw0Jtmzn8 

TEMA: Vajza e lënë në përkujdesje nga prindërit e saj tek një familje, mundohet të tregojë se është e zonja për të bërë gjëra vetë. Gruaja e cila e ka marrë nën mbikqyrje nuk sillet mire me të, por Eni e ka guximin dhe gjallërinë e saj. Ajo del në Nju Jork. Një i pasur, kandidat për kryebashkiak, e merr me vete, por Eni ka ëndrrat e veta për të ardhmen.

Rolet: Jamie Foxx, Qyvenzhane Wallis, Rose Byrne, Cameron Diaz, Bobby Cannavale, etj.

Regjia: Will Gluck
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »