SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CHAPPIE
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '15
Fillon :
12 Mars në ora 22:00
ID e produktit :
73687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në ora 22:00 – “CHAPPIE” në formatin Digjital

Fantastiko Shkencor /Aksion/Aventure;

Kohezgjatja: 2 orë

TEMA: Çdo fëmijë vjen në botë plot premtim, por Çapi më shumë se të gjithë: ai është plot dhunti. Ai do të ndikohet nga shumë rrethana, të mira dhe të këqija. Për të mbetur gjallë, ai duhet të varet nga ndjenjat e tij që të bëhet i zoti i vetes. Por, ai dallon në një gjë nga të tjerët: ai është robot. Është roboti i parë që ndien dhe që mund të mëndojë. Jeta e tij në këtë film, do ta ndryshojë mendimin që kanë njerëzit për robotët dhe për njerëzimin.

Rolet: Sharlto Copley, Hugh Jackman, Dev Patel, Sigourney Weaver, etj.

Regjia: Neill Blomkamp
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »