SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EPIC 3D PREMIERE BOTERORE 16:00 DHE 18:00
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '13
Fillon :
23 Maj në ora 16:00
ID e produktit :
7474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I Animuar /Aksion / Aventurë; 1 orë 34 min

TEMA: Thellë në pyll, bëhet një luftë e vazhdueshme në mes të forcave të mira dhe të liga. Një adoleshente gjendet ne këtë botë sekrete papritmas. Ajo duhet të bashkohet më një skuadër të paorganizuar për ta shpëtuar botën e saj dhe tonën.

Rolet: Beyonce Knowles, Colin Farrel, Josh Hutcherson, Amanda Seyfried, Christoph Waltz, etj.

Regjia: Chris Wedge
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »