SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HOME - 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Fillon :
28 Mars në ora 18:00
ID e produktit :
77342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I Animuar/Aventure/Fantazi; 1 orë 34 minwww.youtube.com/watch?v=MyqZf8LiWvM TEMA: Kur Tokën e okupon alieni Bov, i cili kërkon një shtëpi të re për vete, ai fillon ta riorganizojë planetin. Por, vajza Tip, e cila i ikën rëmbimin, pa dashje, bëhet ndihmëse e Bovit. Këta dy të ikur kuptojnë se jeta ka më shumë rreziqe.Rolet: Jim Parsons, Rihanna, Jennifer Lopez, Matt Jones, Steve Martin, etj.Regjia: Tim JohnsonGjatë vikendit filmi HOME shfaqet ne ora 16:00 dhe 18:00
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »