SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CINDERELLA
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Fillon :
28 Mars në ora 20:00
ID e produktit :
77343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në ora 20:00 - “CINDERELLA” në formatin DigjitalRomanse, Dramë, Aventurë, Familjar; 1 ore 52 min.www.youtube.com/watch?v=LfR8Su4ulX0 TEMA: Filmi “E përhitura” ndjek fatin e Elës së re, babai i së cilës martohet pas vdekjes së nënës së Elës. Për ta ndihmuar të atin, Ela e mirëpret njerkën dhe dy vajzat e saj. Por, kur babi i Elës paprtimas vdes, ajo mbetët në mëshirën e familjese së re xheloze dhe të poshtër. Ajo mbetët një shërbëtore e mjerë dhe ka pak shpresë për një jetë të lumtur. Mirëpo, Ela vendos të jetë e dashur dhe e mirë, sepse i kishte premtuar nënës së ndjerë një gjë të tillë. Nuk do të mërzitej dhe nuk do t’i urrente ata që sillen keq me të. Pastaj, ajo takon një djalosh në pyll. Duke mos ditur që ai ishte princ, Ela e ndien që kishte takur një njeri që i pëlqente. Elës i duket që më në fund jeta e saj do të ndryshonte, por njerka e saj e pengon të shkonte në pallatin mbretëror për një festë. Por, si në çdo përrallë, Elën e ndihmon një grua e varfër e cila bë mrekulli me kungullin e saj dhe me disa minj. Kështu, jeta e Elës ndryshon përjetësisht.Rolet: Lily James, Richard Madden, Cate Blanchett, Stellan Skarsgard, Holliday Grainger, etj.Regjia: Kenneth Branagh
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »