SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FAST & FURIOUS 7 - Premiere Boterore
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
Fillon :
7 Prill në ora 19:30
ID e produktit :
79164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në ora 19:30 dhe 22:00 – “FAST AND FURIOUS 7” në formatin Digjital

Aksion/Krim/Triller; 2 ore 17 min

www.youtube.com/watch?v=Skpu5HaVkOc 

TEMA: Pasi e mundin Ouen Shoun dhe njerëzit e tij, Dominik Toreto, Brajan O ‘Konor dhe te tjerët janë gati të kthehen ne SHBA për të jetuar jetët e tyre normale. Mirëpo, vëllai i Ouenit dëshiron të hakmerret për vdekjen e të vëllait. Pas vdekjes së Hanit, grupi niset për të gjetur vrasësin e mikut të tyre, para se t’i gjejë ai ata.

Rolet: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Jason Statham, etj.

Regjia: James Wan
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »