SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DJANGO UNCHAINED
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '13
Fillon :
18 Janar në ora 21:30
ID e produktit :
844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aksion/Aventurë/Western - 2 orë 45 min

TEMA: Gjangoja është një rob, i cili takohet me ndjekësin e vrasësve, Dr. King Shulc, i cili po ndjek vëllezërit vrasës Britël. Gjangoja e ndihmon në ndekje. Shulci i premton Gjangos që do ta lirojë nga robëria nëse e ndihmon. Në vend që të ndahen, Gjangoja dëshiron ta gjejë gruan që e kishte humbur para shumë kohësh, kur ajo ishte shitur si skllave. Edhe pas e gjejnë, Gjango dhe Shulcin bien në telashe me organizata të ndryshme, dhe heqin shumë keq që të ikin nga atje së bashku me Brunildën.

Rolet: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Samuel L. Jackson, Leonardo Di Caprio, Kerry Washington, Gerald Mc Raney, etj.
Regjia: Quentin Tarantino
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »