SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PARENTAL GUIDANCE
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '13
Fillon :
21 Janar në ora 14:00
ID e produktit :
877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komedi - 1 orë 36 min

TEMA: Plaku Arti, që ishte mësuar të edukonte fëmijët sipas mënyrës së tij, ndeshet me kundërshtime kur ai dhe gruaja e tij kujdesen për tre nipat e tyre. Metodat e shekullit njezet e një, ndryshojnë nga mënyra se si edukoheshin femijët përpara.

Rolet: Billy Crystal, Bette Midler, Marisa Tomei, Bailee Madison, Joshua Rush, Tom Everet Scott,etj.
Regjia: Andy Fickman
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »