SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LIFE OF PI - 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '13
Fillon :
23 Janar në ora 16:00
ID e produktit :
882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adaptim, Aksion/Aventurë/Dramë - 2 orë

TEMA: Pasi anija e tij fundoset, së bashku me shumë kafshë, djaloshi Pi hip në varkë së bashku me një tigër të bengalit dhe një zebër. Në film përshkruhen disa muaj udhëtimi të varkës në mes të oqeanit të pafund.

Rolet: Suraj Sharma, Gerard Depardieu, Tabu, Irrfan Khan, Adil Hussain, Tobey Maguire, etj.
Regjia: Ang Lee
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »