SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
:: Hapja Solemne e Sezonit Veror 2013 :: @ DUPLEX Club
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '13
Fillon :
5 Qershor në ora 23:00
Mbaron :
6 Qershor në ora 04:00
ID e produktit :
9043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
::: 7 vjet me JU :::
:: Hapja Solemne e Sezonit Veror 2013 të DUPLEX Club ::
E Mërkurë / 5 QERSHOR, 2013
JU jeni arsyeja që ne ekzistojmë dhe të gjitha i bëjmë për JU.
Informata rreth publikuesit
Duplex Club Prishtina
Prishtinë
049 554 555
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »