SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
:: Hapja Solemne e Sezonit Veror 2013 të DUPLEX Club :: E Mërkurë / 5 QERSHOR, 2013
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '13
Fillon :
5 Qershor në ora 23:00
Mbaron :
6 Qershor në ora 04:00
ID e produktit :
9221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
::: 7 vjet me JU :::

:: Hapja Solemne e Sezonit Veror 2013 të DUPLEX Club ::

E Mërkurë / 5 QERSHOR, 2013

JU jeni arsyeja që ne ekzistojmë dhe të gjitha i bëjmë për JU.

www.facebook.com/DuplexClubPrishtinaOFFICIAL 

----------------------------------------------------------------------------

::: 7 years with YOU :::

:: DUPLEX Club Grand Opening of Summer Season 2013 ::

Wednesday / JUNE 5, 2013

YOU are the reason we exist and we do everything for YOU.

www.facebook.com/DuplexClubPrishtinaOFFICIAL 
Informata rreth publikuesit
Duplex Club Prishtina
Prishtinë
049 554 555
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »