SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
E SHTUNE // 8 QERSHOR, TINGULLI 3NT @DiscoClub STOP
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '13
Fillon :
8 Qershor në ora 21:00
Mbaron :
9 Qershor në ora 03:00
ID e produktit :
9233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E SHTUNE me 8 Qershor ne Disco Club *STOP* do te jet grupi old school ma i madh dhe me i njohur per te gjith ne TINGULLI 3'NT
me hitin me te ri PO TSHOH PERMAS.Mbremja fillon prej ores 21:00,ndersa 100 biletat e para per femra deri ne ora 21:30 do te jen gratis.Jeni te mirseardhur ju mirpret stafi Disco Club *STOP*.Mos e le pa dal ,ejani te veni ne Disco Club *STOP *STOP*STOP*
Informata rreth publikuesit
DiscoClub Stop
Gjilan
049697697
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »