SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
After Earth - Premiere boterore
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '13
Fillon :
6 Qershor në ora 22:30
ID e produktit :
9369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fantastiko –Shkencor; Aksion/Aventurë;
Kohëzgjatja: 1 orë 40 min

TEMA: Një zbritje e detyruar, e lë adoleshentin Kitai Raige dhe babain e tij të famshëm Sajferin të ngujuar në Tokë, një mijë vjet pas një ngjarjeje shkatërruese, që e kishte detyruar njerëzimin të ikte nga Toka. Sajferi është i plagosur rëndë dhe Kitai duhet të bëjë një udhëtim të rrezikshëm për të kërkuar ndihmë, nëpër një terren të panjohur me kafshë të çuditshme që sundonin planetin. Aty ishte edhe një krijesë e jashtëzakonshme që kishte ikur gjatë Shkatërrimit. Atë e bir duhet të mësojnë të veprojnë së bashku dhe të kenë besim te njeri-tjetri, nëse duan të kthehen në shtëpi.

Rolet: Will Smith, Jaden Smith, Zoe Krawitz, Sophie Okonedo.
Regjia: M. Night Shyamalan
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »