SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
.::: DUPLEX App PARTY :::.
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '13
Fillon :
8 Qershor në ora 23:00
Mbaron :
9 Qershor në ora 04:00
ID e produktit :
9394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
.::: DUPLEX App PARTY :::.

SONTE // E SHTUNE :: 08 Qershor

:: 1 000 Pije Gratis për 1 000 Mysafirët e Parë ::

Edhe një arsye më shumë për të festuar. A është një Lemar, Johnnie Walker, Tuborg, Smirnoff, Heineken, ose një Tequila shot?

:: DUPLEX App për iOS dhe Android ::

DUPLEX Club, fitues i FashionTV Nightlife Award.
Informata rreth publikuesit
Duplex Club Prishtina
Prishtinë
049 554 555
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »