SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WORLD WAR Z
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '13
Fillon :
21 Qershor në ora 20:00
ID e produktit :
9615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në ora 20:00 dhe 22:30 - “WORLD WAR Z” në 3D
Horror / Sci – Fi / Fantazi; 1 orë 56 min

TEMA: Puntori i Kombeve të Bashkuara Geri Lejn i bie Botës vërdallë për ta ndalur një epidemi që po shkatërron ushtri dhe qeveri të tëra, dhe po rrezikon shkatërrimin e gjithë njerëzimit

Rolet: Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale, Anthony Mackie, Julia Levy-Boeken, Elyes Gabel

Regjia: Marc Forster
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »