SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
22 QERSHOR // HAPJA SOLEMNE @INDUSTRY-KS
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '13
Fillon :
22 Qershor në ora 22:00
Mbaron :
23 Qershor në ora 06:00
ID e produktit :
9621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INDUSTRY

LANSOHET MË 22 QERSHOR

STARTOJMË ME:

DJ LORDJAZZ
"The plain dealer" exclusively from USA

Industry-ks është projekti më i ri dhe më i madh i Next Level dhe të gjithë aksionarëve të saj.

Gjendur fare pak jasht qytetit, por dhe largm i mjaftueshëm nga rutina e përditshme e tij, kompleksi multifunksional me një sipërfaqe prej 4 hektaresh do të jetë i ndarë në 4 ambiente kryesore. Klubi, terraca, restauranti apo pishina e bën Industry-n vendin e vetëm në Prishtinë ku argëtimi
shtrihet në 360 gradë, përgjat ditës dhe natës.

Shumëllojshmëria e eventeve tejet te mirëkuruar artistikisht me emra të shumëperfolur në skenën ndërkombëtare dhe vendore, niveli i lartë i shërbimit ndaj mysafirëve dhe eksperienca e fituar 7 vitet e fundit, do të jetë 'përzierja" e duhur per ta shpallur Industry-n qendrën më tërheqëse të argëtimit në mbarë vendin.

Industry lansohet më 22 QERSHOR në orën 22:00

Ju mirëpresim :)))
Informata rreth publikuesit
INDUSTRY-KS
Prishtinë
049777777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »