SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
The INTERNSHIP
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '13
Fillon :
27 Qershor në ora 17:00
ID e produktit :
9703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
“The #INTERNSHIP” - Premiere boterore

Në ora 17:00 dhe 19:30 –

Komedi; 1 orë 59 min

TEMA: Karriera e shitësve Bili dhe Nik shkatërrohet nga bota digjitale. Për t’u kthyer në skenën e biznesit, ata futen si praktikantë në Google, së bashku me disa studentë të tjerë të zgjuar. Por, beteja nuk mbaron vetëm me futjen në grup. Gara e tyre vazhdon me konkurrencë të madhe nga gjenitë e mëdhenj të zanatit të tyre.

Rolet: Vince Vaughn, Owen Wilson, Tiya Sircar, Max Minghella, JoAnna Garcia, Rose Byrne, etj.

Regjia: Shawn Levy
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »