SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tuna, Cozman, SkiviSkillz & DJ Dirty @ iNDUSTRY [E MERKURE]
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '13
Fillon :
3 Korrik në ora 23:00
Mbaron :
4 Korrik në ora 04:00
ID e produktit :
9779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Industry-ks nga kjo jave qe vjen do te punoj edhe diten e Merkure.

3 KORRIK - E MERKURE

Industry prezanton:

Zogun ma te mire prej krejtve - TUNA

Cozman BS edhe SkiviSkillz

DJ DIRTY in the decks!

Special show with special dancers!

Oferta per transport gratis nga qyteti vlene prej ores 23:30 deri ne oren 00:00 me Radio Taxi "Roberti" 044 111 999 - 049 111 999
Kurse pas ores 00:00 eshte 3 euro.

Per rezervim te tavolinave dhe informata tjera: 049 777 777

We produce fun and quality! #Industry
Informata rreth publikuesit
INDUSTRY-KS
Prishtinë
049777777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »