SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
The Heat - Aksion/Aventurë/Komedi
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '13
Fillon :
11 Korrik në ora 17:00
ID e produktit :
9982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në ora 17:00 dhe 19:30 – “The HEAT” në formatin Digjital
Aksion/Aventurë/Komedi; 1 orë 57 min

TEMA: Agjentja pedante dhe e kujdesshme e FBI-së, Sara Ashbërn është një hetuese e zonja dhe shumë e dashur për të tjerët. Agjentja tjetër, Shenon Mullins, nga Policia Bostonit, është nevrike dhe me fjalor të papastër. Ajo përdor instinktin dhe mençurinë e saj për të kapur edhe kriminelët më dinakë. Asnjëra nga këto agjente nuk kanë pasur ndonjë partner apo mik. Kur këto dy detektive bashkohen për të kapur një Lord të drogës, për habi të të gjithëve, ato bëhen shoqe të mira.

Rolet: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Tony Hale, Bill Burr
Regjia: Paul Feig
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »