SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LABINOT TAHIRI LABI @DISCOCLUB STOP
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '13
Fillon :
12 Korrik në ora 21:00
Mbaron :
13 Korrik në ora 04:00
ID e produktit :
9989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUMMER STOP E PREMTE me 12.07.2013 do te jet i madhi LABINOT TAHIRI(LABI) po ashtu ne ket mbremje do te jet edhe YOUNG GHETTO dhe Rezident DJ KONT.Mbremja fillon prej ores21:00,ndersa hyrja per femra do te jet gratis der ora 22:00,jeni te mirseardhur ju mirpret stafi Disco Club *STOP*,mos e le pa dal te veni ne Disco Club *STOP*STOP*STOP* tel per rezervime +377 44 862 862
Informata rreth publikuesit
DiscoClub Stop
Gjilan
049697697
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »