SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zhvillues te Planbizneseve- Gjermani
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '15
Paga :
€589.00
ID e produktit :
101544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne iu ofrojmë:

 Punë të plotë dhe të pjesshme
 Mjedis të mrrekullueshëm për punë
 Gamë të gjërë të ofrimit të shërbimeve
 Kompenzim atraktiv
 Një ekip mendjehapur

Profili juaj:

 Bëni kafe të mira
 Keni shije të mirë në përzgjedhjen e birrave dhe verës
 Keni shije të mirë në përgatitjen e koktejeve
 Keni sens të mirë humori
 Njihni gjuhën Angleze dhe Gjermane

Atëherë na kontaktoni në work@gestalten.com.


Për të aplikuar për kët vend te lire punë juve viito: www.punesohu.eu 
www.punesohu.eu 


www.promokos.ca 
Informata rreth publikuesit
Lejdi
Prishtinë
Gjermani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »