SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Deutschkurs
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '15
ID e produktit :
101553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"DEUTSCHKURS" ofron mundësi punësimi per te gjithë infermierët shqiptarë duke iu ndihmuar qe nga dokumentacioni e deri tek akomodimi ne Gjermani.

Zyrat tona gjinden ne Prishtinë,Gjilan poashtu dhe ne Tiranë.Poashtu ofron planprogram ekstra per testin rreth bashkimit familjar (A1) ne Gjermani dhe Austri me sukses te garantuar

Per me shumë informata na kontaktoni:+377835635
Informata rreth publikuesit
Adonis
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »