SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konkurs Pune Pozita: Konsultant Biznesi
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
ID e produktit :
102390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konkurs Pune

Pozita: Konsultant Biznesi

Vendi: Prishtinë

Kompania: D&D Business Support Center

Adresa: Str. "Edit Durham", Avalla building, H1, No.11, 10000 Pristine, Republic of Kosovo

Phone: 00386 49 580 635

E-mail: info@dd-bsc.com, www.dd-bsc.com 

www.facebook.com/DDBusinessSupportCenter 

Përmbledhja e Detyrave dhe përgjegjësive

• Angazhohet direkt në menaxhim dhe koordinim të projekteve të cilat implementohen nga organizata,

• Ndërton raporte bashkëpunimi me klientë dhe partnerë të biznesit (biznese private, donatorë, institucione publike dhe organizata të tjera),

• Analizon situatën e klientëve, realizon hulumtime rreth biznesit të klientit si dhe zhvillon Plane të Biznesit për klientët,

• Bënë hulumtime dhe analiza për nevoja dhe kërkesa specifike të klientëve,

• Ofron udhëzime individuale me cilësi të lartë për ndërmarrësit, pronarët e bizneseve, dhe menaxherët e bizneseve (klientëve),

• Zhvillon dhe ofron programe trajnimi të fushave të ndryshme në harmoni me nevojat e klientëve, gjeneron kurrikula për programet e trajnimeve, seminare, konferenca, etj.

• Zhvillon fusha specifike dhe relevante të ekspertizës në fushën e zhvillimit të biznesit. Aplikon këto njohuri nëpërmjet programeve të reja të trajnimit, mjeteve të tjera të konsulencës, projekteve kërkimore, dhe/ose zhvillon programe të reja të asistencës së biznesit.

• Merr pjesë në konferenca dhe seminare që organizohen nga akterë të ndryshëm të ndërlidhura me fushë-veprimtarinë e organizatës,

• Efektivisht angazhohet në marketing dhe promovim të organizatës tek grupet e shënjestruara të klientëve dhe partnerëve.

Kualifikimet dhe shkathtësitë e nevojshme:• Të ketë diplomë universitare në fushën e ekonomisë, administrim biznesi (ose të ngjashme) niveli Master i dëshiruar;

• Përvojë pune në fushën e konsulencës për biznes, si financa, kontabilitet, marketing, menaxhim biznesi, menaxhim të projekteve dhe të ngjashme;

• Përvojë në menaxhim dhe koordinim në implementim të projekteve me theks të veçantë në fushën e ekonomisë dhe biznesit, respektivisht të fushës së shërbimeve të konsulencës,

• Përvojë dhe shkathtësi në shkrim dhe përpilim të projekt propozimeve,

• Aftësi e lartë raportimi dhe prezantimi,

• Njohuri dhe përvojë në zhvillim të Biznes Planeve,

• Aftësi dhe shkathtësi analitike të komunikimit;

• Inovativë dhe kreativë në gjenerim të mundësive të reja për zgjerim të aktiviteteve të ndërmarrjes;

• Aftësi bashkëpunuese në ekip dhe në ndërtim të ekipit,

• Njohja e gjuhës angleze e domosdoshme, ndërsa njohja e gjuhës serbe-kroate e dëshirueshme.

D&D për kandidat të përzgjedhur ofron: ambient të përshtatshëm pune, vend pune të qëndrueshëm dhe mundësi avancimi në karrierë.

Kandidatët e interesuar mund të aplikojnë duke dërguar CV-in dhe një Letër Motivimin përmes E-mail adresës: ose info@dd-bsc.com ose dd.bsc1@gmail.com,

Vetëm kandidatët e përzgjedhur në listën e ngushtë do të thirrën për intervistim, ndërsa thirrjet telefonike nuk janë të pranueshme për këtë vend pune.

Afati i fundit për aplikim, 10, Nëntor, 2015!
Informata rreth publikuesit
DD
Prishtinë
049 580 635
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »