SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konsultant Biznesi
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
ID e produktit :
102437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përmbledhja e Detyrave dhe përgjegjësive
• Angazhohet direkt në menaxhim dhe koordinim të projekteve të cilat implementohen nga organizata,
• Ndërton raporte bashkëpunimi me klientë dhe partnerë të biznesit (biznese private, donatorë, institucione publike dhe organizata të tjera),
• Analizon situatën e klientëve, realizon hulumtime rreth biznesit të klientit si dhe zhvillon Plane të Biznesit për klientët,
• Bënë hulumtime dhe analiza për nevoja dhe kërkesa specifike të klientëve,
• Ofron udhëzime individuale me cilësi të lartë për ndërmarrësit, pronarët e bizneseve, dhe menaxherët e bizneseve (klientëve),
• Zhvillon dhe ofron programe trajnimi të fushave të ndryshme në harmoni me nevojat e klientëve, gjeneron kurrikula për programet e trajnimeve, seminare, konferenca, etj.
• Zhvillon fusha specifike dhe relevante të ekspertizës në fushën e zhvillimit të biznesit. Aplikon këto njohuri nëpërmjet programeve të reja të trajnimit, mjeteve të tjera të konsulencës, projekteve kërkimore, dhe/ose zhvillon programe të reja të asistencës së biznesit.

• Efektivisht angazhohet në marketing dhe promovim të organizatës tek grupet e shënjestruara të klientëve dhe partnerëve.


Kualifikimet dhe shkathtësitë e nevojshme:

• Të ketë diplomë universitare në fushën e ekonomisë, administrim biznesi (ose të ngjashme) niveli Master i dëshiruar;
• Përvojë pune në fushën e konsulencës për biznes, si financa, kontabilitet, marketing, menaxhim biznesi, menaxhim të projekteve dhe të ngjashme;
• Përvojë në menaxhim dhe koordinim në implementim të projekteve me theks të veçantë në fushën e ekonomisë dhe biznesit, respektivisht të fushës së shërbimeve të konsulencës,
• Përvojë dhe shkathtësi në shkrim dhe përpilim të projekt propozimeve,
• Aftësi e lartë raportimi dhe prezantimi,
• Njohuri dhe përvojë në zhvillim të Biznes Planeve,
• Aftësi dhe shkathtësi analitike të komunikimit;
Informata rreth publikuesit
DandD
Prishtinë
049580635
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »