SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojmë pune për Agenta që kan njohuri në Gjuhen Gjermane
Orari :
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
ID e produktit :
104992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkojmë Call Agent/e që njohin gjuhën gjermane.
-Kualifikimet e kërkuara janë:
Të ketë aftësi komunikative
Të jetë fleksibil ,I përpikt në orar dhe punë
Të jetë person energjik
Paga Fikse + Provizion dhe Bonusa (Ditorë , Javorë dhe Mujor) 
Përpikmëri të lartë në pagesa merr kontraten e punës menjeher
. Lokacioni
Në Lagjen Dardania (Afër Postës së madhe)

Për më shume Informata ju lutem kontaktoni në:

Email : Firecallshpk@gmail.com
 
Nr: 049-832-988
044-111-366
Informata rreth publikuesit
Fire
Prishtinë
044111366
Firecallshpk@gmail.com   Nr: 049-832-988 044-111-366 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »