SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj pune
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
ID e produktit :
105350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme pune per masazhere, femra. Si dhe praktikante te cilat i paguajme njesoj si punetoret tjer.
Po ashtu kerkojme edhe recepcioniste.

Kontaktoni ne tel : 045684685 VIBER +37745684685
Informata rreth publikuesit
RelaxCenter
045684685
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »