SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkoj pune shofer kamioni
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
ID e produktit :
105385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jam 30 vjeqar,kerkoj pune si shofer kam pervoj pune me kamion 5vjeqare, kam kategorine C,njohe dhe gjuhen frënge.
Informata rreth publikuesit
xheri_565
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »