SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj puntore
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
ID e produktit :
110581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ofrojm pune per nje recepsioniste femer.
Dhe dy masazhere tek vip massage pranojm edhe praktikante , te cilat gjithashtu paguhen njejt si puntore tjera .
Ju mirpresim te interesuarat te lajmrohen
045 684 685
viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerta
Prishtinë
045 684 685
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »