SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sky Line
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '13
ID e produktit :
11095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroi Punë ne Call Center per te Gjithë te interesuarit per Punë. Kushtë eshte njohja e Gjuhës Gjermane e Shkelqyer Paga bazë 400 euro + Provizioni me mundësi Perfitimi me shumë Puna ka te bejë me caktimin e Terminave per Sigurime Shendetsore ne Zvicer. Ne kemi per momentin 15 Puntor/e por për plotesimine e vendeve te reja te Punës na duhen edhe 8 puntor/e Te gjithë te interesuarit mund te lajmrohen ne numrat e Telefonit: 045 328 881 dhe 044 557 683 Thirrjet i Mirëpresim nga Ora 09:00 der 21:00

.Ju Lutem mos Thirrni jasht Orarit… Vendi Prishtinë Rr Gërmis afer Luna ParkutJu Faliminderit për Mirëkuptim dhe ju Urojmë Suksese.
Informata rreth publikuesit
Minator
Ferizaj
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »