SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Kuzhiner
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
ID e produktit :
111499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj kuzhiner
kuzhineri duhet te jete i pergaditur dhe te kete pervoj disavjeqare ne kuzhinen italiane.
vendi per punsim eshte ne germany (bremerhaven) per dokumente dhe procedurat tjera merremi ne..
Te interesuarit na kontaktoni +4916093548628 viber
Informata rreth publikuesit
Bekimi NTSH Mobileria Bekimi
Malishevë
+38649689633
Germany (bremerhaven) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »