SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Asistent Teknik
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
ID e produktit :
112710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Horeca L.L.C shpall konkurs pune për një punëtor teknik.

Kushtet për punësim janë:

Të jetë i moshes 20-35 vjeqar, i diplomuar në ndonjë shkollë profesionale, të ketë njohuri ne pune teknike , të jet banorë I Prishtinës apo me vendbanim në Prishtinë dhe domosdoshmërisht te posedoj patent shoferit për kategorin B.

Perparsi kane ata qe kan provoje pune ne klimatizim dhe ventilim si dhe njohuri të gjuhës Angleze

Të interesuarit mund të na dërgojn CV të bashkangjitur me fotografi në Email adresen tonë.

.Info@horecaequipments.com
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »