SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent . Punetor.
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '17
ID e produktit :
113284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme punetor Auto Limar me pervoje pune qe ka njohuri per te punuar lidhur me pergatijen e veturave dhe punen e llamarines.
Informata rreth publikuesit
Samsung
Prishtinë
044000000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »