SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bota Consulting Call Center hapë 4 vende të punës.
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
114190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bota Consulting Call Center hapë 4 vende të punës.

Nëse jeni komunikativ,keni njohuri të gjuhës gjermane ose asaj italiane, na kontaktoni në 044 888-444 ose në zyret tona në Prishtinë.

Bëhu pjesë e ekipit tonë dhe merr 500 euro rrog fixe përfshirë provizionin, apo pro abschluss prej100 euro.

Adresa: Bulevardi Bill Clinton (te Santea)

Tel:044 888-444
Informata rreth publikuesit
flamur.batushaa
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »