SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj punetore (frizere, grimere, punetore per thonje)
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
ID e produktit :
114261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
gsMiliona; Studio në Prishtinë shpall të lira vendet për frizere (flokë), grimere dhe punëtore për thonjë, për lokalin në Prishtinë (hapja më 04/04/2016)

Të interesuarat për frizere (flokë) duhet të kenë njohuri të larta në punën me flokë, përparësi kanë ato që kanë diplomë.

Të interesuarat për Grimere; duhet të kenë njohuri të larta në punën e grimit, dhe të njoh edhe punën me thonjë, përparësi kanë ato që kanë diploma dhe përvojë pune.

Të interesuarat për punëtore për Thonjë; duhet të kenë njohuri të larta në punës si dhe të kenë diplomë dhe përvojë pune.


Të interesuarat të lajmërohen në tel 00377 44 911 222 (Viber + What’sapp), apo të dërgojn email në info@gsmiliona.com
Informata rreth publikuesit
Vetura
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »