SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Asnje pagese!! Ne jemi në kërkim te infermiereve, ndihmes infer
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
ID e produktit :
116520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Asnje pagese!!Ne jemi në kërkim te infermiereve, ndihmes infermiereve, fizioterapistë dhe specialistët për punë në Gjermani.

Me te gjitha formalitetet e nevojshme merret PMK.Kushti themelor per te gjetur pune ne Gjermani: Trajnimi si një infermiere, infermiere me diplomë bachelor ose Bachelor dhe diplomë Master apo infermiere, infermiere me të paktën pesë vjet përvojë profesionale.Nëse plotesoni këto kushte atëherë veprohet si më poshtë:Aplikoni ne faqen tone pmk-medicalcare.de/kv/,  ( ne gjuhen e vendit tuaj)Të gjithë ata që dëshirojnë të kenë këtë informacion duhet të regjistrohen fillimisht nëpërmjet Facebook.Mund te na vizitoni ne zyren tone: Bregu i Diellit afer furres Qerimit2, ndertesat e reja Hyrja 3/kati 5/nr 30 tel/viber 049 134 324 Prishtine
Informata rreth publikuesit
Lejudha
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »