SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Puntore
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Paga :
€300.00
ID e produktit :
116597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme pune per recepcioniste, femra.
Ndodhemi ne Prishtine., Na kontaktoni ne tel: 045684685 si dhe viber ne po te njejtin numer.

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
RelaxCenter
045684685
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »