SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DIZAJNER PRAKTIKANTË ; LIBËRLIDHËSE; IT; VOZITËS KAMIONI
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '16
ID e produktit :
117300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
''EuroPrintyshpk'' hap vend të lirë pune për:
1) DIZAJNER PRAKTIKANTË (5 Pozicione)
2) LIBËRLIDHËSE ( 15 Pozicione)
3) IT
4) VOZITËS KAMIONI ( C1 )
Përshkrim i punës
LIBËRLIDHËSE:
• Pranon letrën kartonin e shtypur nga offseti
• Bënë lidhjen e letrës duke filluar nga librat, broshurat, bllokat e materialit tjetër të shtypur
• Bënë paketimin e tyre deri në ekspeditim te produktit final
DIZAJNER PRAKTIKANTË:
• Dizajnminin e reklamave, broshurave, postera, ekspozitat, logot dhe cdo element qe lidhet me identitetin vizual te kompanise
• Ai/Ajo duhet te zhvilloje ide dhe koncepte kreative dhe duhet te gjeje zgjidhjen e pershtatshme per te permbushur kerkesat e brendshme te kompanise dhe kerkesat e klienteve.
Kualifikimet
LIBERLIDHËSE:
• Preferohen kandidatet qe kane pervoj pune ne shtypshkronje.
• Shkollimi i Mesëm.
DIZAJNER PRAKTIKANTË:
• Për grafikë dhe fotografisi Adobe Photoshop, Illustrator/Corel Draw.
• Programe per prezentime si Powerpoint, Apple keynote.
• Njohuri parësore në Adobe Premiere.
• Mosha e preferuar deri 25 vjec.
Tjera
• CV-te te dergohen ne email: Leonora.g@europrinty.net
• Ju njoftojmë se vetem personat e perzgjedhur do te ftohen ne intervistë.

Lokacion(et) e punës : Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Europrinty Group
Prishtinë
049 556 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »