SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DEPOISTË (2); IT(3); SERVISER(3); SHOFER (1)
Orari :
Orar të Plotë
1459591487.pdf (600.7KB) - Shkarkoni
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '16
ID e produktit :
119450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
''EuroPrintyshpk'' hap vend të lirë pune për:

1) DEPOISTË (2)
2) IT (3)
3) SERVISER (3)
4) SHOFER (1)

Përshkrim i punës:

DEPOISTË:
• Kontrollon dhe mirëmbanë pjesët rezervë të depos gjegjësisht objektin e depos.
• Mban evidencë për të gjitha hyrjet /blerjet dhe daljet shpenzimin apo investimin e pjesëve rezervë nga depoja.
• Dorëzon çdo ditë materialet tek përdoruesit në bazë të urdhëresave të punës.
• I përgjigjet kërkesave të llogarimbajtësit për të vërtetuar se hyrjet a janë plotësuar sipas blerjeve dhe daljet sipas të gjitha kërkesave që i kërkon një urdhërdalje nga depo.
• Të gjitha detyrat tjera që lidhen me depon

IT (Shitës):
• Dizajnimin, zhvillimin, mirëbajtjen e sektorit të IT-së
• Hulumtimin dhe analizimin e produkteve që prezantohen te konsumatorët

SERVISER (në fushën IT-së):
• Personat duhet të jenë profesional dhe të përgjegjshëm, duke pranuar pajisjet e klientëve dhe të drejtat për servisimin e tyre.
• Duhet të jetë në koordinim me punën e partnerëve të Servisit, si dhe me të gjithë të punësuarit në kompani.
• Riparon dhe servison paisjet e ndryshme, duke e marre urdhërin e punës nga koordinatori I servisit.
• Mbajtja e rregullt e veglave të punës, si dhe një furnizim të rregullt të materialit të shpenzuar

Përvojë minimale te punes 2 vjet në fushën e servisimit të pajisjeve.

SHOFER:
•Të jetë fleksibil në orar
•Të disponoj patentë shoferi Niveli: CE
Raporton tek Menaxheri çdo ditë.

Përparësi vozitësit me eksperiencë puneTjera
• CV-te dhe aplikacioni i punës te dergohen ne email: Leonora.g@europrinty.net
• Ju njoftojmë se vetëm personat e përzgjedhur do të ftohen në intervistë.

Lokacion(et) e punës : Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Europrinty Group
Prishtinë
049 556 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »