SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PUNE NE GJERMANI!!! Me 20.04.2016 ne Hotel SIRIUS do te mbahet Ko
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
ID e produktit :
119613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PUNE NE GJERMANI!!!

Me 20.04.2016 ne Hotel SIRIUS do te mbahet Konferenca e radhes nga kompania PMK Medical Care GmbH. Ne Konference mund te marrin pjese posaqerisht infermieret, motrat pediatrike, motrat qe punojne ne sallen e operacionit, motrat e kujdesit intensiv... Jeni te mireseardhur te gjithe ju qe keni te kryer BACHELORIN ose ato/ata qe e kane te kryer Shkollen e Mesme para 2009 dhe kane se paku 5 vite pervoje pune.

Konferencenen do ta udheheqe Drejtori Gjeneral i firmes Z. Albrecht Kerschbaumer dhe Znj. Monika Seufert.

Oraret jane prej ores 10:00 - 12:00 dhe 17:00 - 19:00

Ju LUTEM konfirmoni ardhjen tuaj ne nr. tel/viber 049 134 324

Pjesemarrja eshte pa pagese, Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Lejudha
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »