SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOMPANIA: LESNA mobilje KONKURS Salloni i Mobilieve LESNA ingAF
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
ID e produktit :
121716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KOMPANIA: LESNA mobiljeKONKURS

Salloni i Mobilieve “LESNA ing AF“ Prishtinë, me lokacion në Magjistralën Prishtinë - Fushë Kosovë, shpall konkurs për pozitat:

- 1 Shitës/e, në sektorin e kuzhinave,

- 3 Shitës/e në sektorin e mobiljeve,

Detyrat:

- Planifikimin, skicimin, dhe matjet në teren të kuzhinave, (vetëm për pozitën e parë)

- E bën shitjen, shërben konsumatorët, prezenton mallin e ekspozuar blerësve,

- Përpilon oferta dhe porosi për blerësit, e faturon mallin e shitur,

- Kujdeset për mirëmbajtjen e mallit të ekspozuar, përcjellë gjendjen e stoqeve në evidenca,

- Kujdeset për porositë e pranuara nga klientët, mbanë kontakte me blerës, i informonë ata,

Kushtet:

- Të kenë të kryer shkollën e mesme apo fakultetin, preferohet diplomë e Fakultetit të Arkitekturës për sektorin e kuzhinave, (për pozitën e parë)

- Përvoja e punës së paku 2 vite në sektorin e kuzhinave dhe mobiljeve do të jetë përparsi,

- Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të ketë mvetësi të shkallës së lartë në punë,

- Njohja e gjuhës angleze dhe kroate do të konsiderohet përparësi,

- Njohja e punës me kompjuter dhe posedimi i patent shoferit të domosdoshme për sektorin e kuzhinave (për pozitën e parë) .Të gjithë të interesuarit për këtë pozitë, aplikacionet munden ti tërhjekin dhe pastaj të plotësuara së bashku me CV-të e tyre t’i dërgojn në e-mail adresën: konkurs.lesna@gmail.com. Aplikacionit duhet ti bashkangjitet edhe nje fotografi e aplikuesit. Aplikacionet e plotësuara së bashku me dokumentat tjera munden të dorëzohen edhe drejtë për së drejti në recepcionin e Qendrës Tregëtare “Lesna ing AF” në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë pn.

Për informata shtesë mund te lajmroheni në nr. e tel: 038/540-183, 044/779-977, 044/992-299

Data e fundit për dorëzimin e aplikacioneve është 04.05.2016 ora 16:00.
Informata rreth publikuesit
Lesna Ing Af
Prishtinë
+37744779977
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »