SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KONKURS PUNE BEEP SOLUTIONS
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '16
ID e produktit :
121882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KONKURS PUNE

Kompania per telemarketing "Beep Solutions" kërkon kandidatë te kualifikuar, të cilët njohin mirë gjuhën gjermane

"Beep Solutions" inkurajon të githë të interesuarit që të aplikojnë
duke derguar CV-të e tyre në email addresën:
info@beepsolutions.com

Po ashtu, për më shumë informata të interesuarit mund të
telefonojn ne +377 (0)44510 - 511 ose të paraqiten në zyret e
kompanisë me adres Rr. Ymer Lutfi Paqarizi, Tashlixhe ||, 10000 Prishtinë Kosovë

Kompanija mundëson punonjësve trajnim me qëllim të
zhvillimit të tyre profesional, pagë fikse, bonuse të
ndryshme, si dhe kontratë pune me orar fleksibil
Informata rreth publikuesit
Arber
Kuching, Malaysia
Kuching, Malaysia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »