SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PUNESIM NE GJERMANI!!
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
ID e produktit :
122490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne jemi në kërkim te infermiereve, ndihmes infermiereve, dhe specialistë për punë në Gjermani.
◦Me te gjitha formalitetet e nevojshme merret PMK.
◦Kushti themelor per te gjetur pune ne Gjermani:
◦Trajnimi si një infermiere me diplomë Bachelor dhe diplomë Master. Nese e keni kryer shkollen e mesme para 2009 duhet te keni se paku 5vite pervoje pune.
◦Gjuha gjermane niveli B2, nese nuk keni njohuri duhet te vizitoni kurset perkatese
Nëse plotesoni këto kushte atëherë veprohet si më poshtë:
◦Aplikoni ne faqen tone pmk-medicalcare.de/kv/,  ( ne gjuhen e vendit tuaj)
◦Të gjithë ata që dëshirojnë të kenë këtë informacion duhet të regjistrohen fillimisht nëpërmjet Facebook.
Informata rreth publikuesit
Lejudha
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »