SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KONKURS Salloni i Mobiljeve “LESNA ing AF“ Prishtinë, me lok
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
ID e produktit :
123046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KONKURS
Salloni i Mobiljeve “LESNA ing AF“ Prishtinë, me lokacion në Magjistralën Prishtinë - Fushë Kosovë, shpall konkurs për vende të lira të punes:

1- Pozitë: 4 ( katër) punëtor, (për montim të mobiljeve, punë në
teren, vozitje, ngarkim dhe shkarkim të mobilieve)

Detyrat:
- E bënë bartjen dhe dorëzimin e mallit të shitur te blerësit,
- E bënë transportin dhe montimin e mobiljeve të shitura te blerësit,
- E bën zhgarkimin e mallrave të porositur që pranohen në depo ose në sallon;
- Kryen detyra tjera të cilat i caktohen nga udhëheqësi i sektorit të logjistikës.
Kushtet:
- Përvoja e punes në montim të mobiljeve apo në punë të ngjajshme është e obligueshme,
- Të ketë patent shoferin, së paku kategorinë “B”, përparësi do të kenë me kategorinë “C”
- Të mos jetë mbi moshën 40 vjeqare,
- Të jetë i gatshem të punojë në grup, të jetë i përgjegjshëm, të ketë sjellje dhe veti të kënaqshme.
- Diplomë të shkollës mesme apo të lartë .

Të gjithë të interesuarit për këtë pozitë, CV-të e tyre, referencat e punës, përvojat mëparme mund t’i dërgojn në e-mail adresën: konkurs.lesna@gmail.com ku edhe do t'i marrin aplikacionet. Të gjitha aplikacionet dhe dokumentet e kërkuara munden të dorëzohen edhe administratën e Qendres Tregëtare “Lesna ing AF” në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë nga ora 08:00 deri në 16:00 cdo dite pune.
Për informata shtesë mund të lajmroheni në nr. e tel:
Tel: 038/540-183, 044/779-977, 044/992-299
Data e fundit për dorëzimin e dokumenteve është 17.05.2016 ora 16:00
Informata rreth publikuesit
Lesna Ing Af
Prishtinë
+37744779977
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »